BNDspor.com'da yayınlanan her türlü fotoğraf, yazı, haber ve diğer içerikler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 36. madde uyarınca kaynak gösterilmeden kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm hakları BNDspor.com 'a aittir. Aksi bir uygulamanın varlığı halinde ilgili web sitesi sahibi ve yetkilileri hakkında, FSEK, TCK, TTK ve BK'nın ilgili maddelerine muhalefet sebebi ile ceza, maddi ve manevi tazminat davası açılmasına yönelik haklarımız saklıdır.

BNDspor.com web sitesinde yer alan tüm istatistikler, sayısal veriler, tahmin ve değerlendirmeler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazarlarımızın yazılarında yer alan içerik kendi görüşleri olup BNDspor.com 'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Dolayısıyla bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı BNDspor.com sorumlu tutulamaz.

0
0
0
s2sdefault