Bandırmaspor'umuza hizmet edecek temsil kabiliyeti yüksek yetenekli, ahlaklı spocular yetiştirmek için faaliyet gösteren Bandırmaspor alt yapısı; Koordinatör Ömer Faruk Ahlatlı ve Teknik Sorumlu Mümtaz Kaya nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor.

"Çocuklarda ve gençlerde kuvvet, sürat, ve dayanıklılık gelişimi ile ilgili harcanacak zamanın daha büyük kısmı teknik ve taktik gelişim düzeyi ile harcanmalıdır." düşüncesi kapsamında altyapı koordinatörü Ömer Faruk Ahlatlı'nın programladığı etkinlikte, Bandırmaspor alt yapısı 08 Aralık 2019 Pazar günü Susurluk'ta Fehim Dikmen'in misafiri oldu.

2011 (U9), 2010 (U10), 2009 (U11) ve 2008 (U12 doğumlu alt yapı oyuncularının çevre kulüp ve sporcularıyla tanışma, kaynaşma, dayanışmanın yanında farklı bir heyecan, yeni bir ortam kapsamında bir araya getirilmesi ile birlikte  gelecek sezondan itibaren 2008 (U12) doğumlu oyuncuların resmi lig maçlarına katılarak 11'er kişi sahaya çıkmalarının hazırlığı yapıldı.

Çocuklarının ailelerinin de katıldığı organizasponun ardından topluca köfteci yusuf'ta yemek yenilerek güzel vakit geçirdiler.

0
0
0
s2sdefault