2019-2020 sezonunda Etispor forması giyen tecrübeli kaleci, Etispor'dan ayrılışını kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Açıklamasında "2019-2020 sezonunda şampiyon yaptığımız Bandırma Etispor'dan ayrılmış bulunmaktayım. Her iki taraf için de hayırlısı olsun. Başkanımız, yöneticilerimiz ve hocalarıma bana 1 sene boyunca gösterdikleri hoşgörü için çok teşekkür ederim." dedi.

Tecrübeli kaleciyle yaptığımız görüşmede, "Takımdan ayrılışını sosyal medya hesabından öğrendik. Yaşanan bir sıkıntı mı var." sorumuza "Başarılı bir sezonun ardından ligi şampiyon olarak tamamladık. Ayrılmam ile ilgili olarak kesinlikle bir sıkıntı yaşanmadı. Karşılıklı görüştük, helalleştik, birbirimize teşekkür ettik" açıklamasında bulundu.

2004 yılında Balıkesir Yeni Sanayispor'da çıkartılan filiz lisans ile kalecilik yaşantısına adım attıktan sonra 2013 yılında Ekol Hastanesi Balıkesirspor'da profesyonelliğe geçiş yapan Çakıcı, 2015 yılında tekrar amatörlüge dönüş yaparak Süper Amatör Lig ve Bölgesel Amatör Lig takımlarında forma giydi.

0
0
0
s2sdefault