2018-2019 sezonunda kaptanlığını yaptığı Gönen Belediyespor'u attığı ve attırdığı gollerle şampiyon yapıp BAL ligine çıkmasında büyük bir pay sahibi olan yıldız futbolcu Gökhan KASAP, Gönen Belediyespor ile bir takım sebeplerden dolayı anlaşamayınca bir çok kulüp talip oldu ve KASAP, Şampiyonluğa kadro kuran 1. Amatör Lig ekiplerinden Bandırma Sanayispor'a hatrı sayılır bir ücretle transfer oldu.

2019-2020 sezonunda Bandırma Sanayispor'da play-off maçları dahil sahaya çıktığı 17 maçta, 19 gol 12 asist başarısı ile Bandırma Sanayispor'u bir üst lige çıkarmaya çabası yetmeyen Gökhan Kasap'ın adı şuan yeni sezon için şampiyonluğa kadro hazırlığı yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye alt yapısında yetişmiş bir dönem profesyonel olan ve geçen sene Balıkesir Sanayispor da futbol oynayan 93 doğumlu tecrübeli Oğuzhan AKGÜN ile anlaşan Balya Belediyespor ve Süper Amatör Lige yeni çıkan ve iyi bir kadro kurmaya çalışan Bandırma temsilcisi 100.Yılspor'la anılmakta.

Gökhan KASAP için bir kaç Süper Amatör Lig ekiplerinin de devrede olduğu fakat ASKF seçimleri sonrası teklif götüreceklerini öğrendik.

Tecrübeli ayak 29 yaşında santrafor, santrafor arkası ve 8 numaralı pozisyonlarında oynayabilen özel bir yetenek.

Bakalım Gökhan KASAP 2020-2021 sezonu için seçimini kimden yana kullanacak. Bekleyip göreceğiz.

0
0
0
s2sdefault