Balıkesir U19 Ligi Merkez Grubu dördüncü haftasına dahil müsabakada Etispor ile Susurlukspor sanayi sahasında karşı karşıya geldi. 3 kırmızı kartın çıktığı karşılaşmada goller penaltılardan geldi.

Her iki takımın da kazanma arzusuyla çıktığı sonrasında sinir harbine dönüşen karşılaşmanın 32.dakikasında çıkan arbede sonunda Etispor'dan Eray Yankol, Susurlukspor'dan Can Bulut ile Şahin Budak kırmızıyla oyun dışı kalarak arkadaşlarını eksik bıraktılar.

Karşılaşmmanın 40.dakikadasında gelişen Etispor atağını Susurlukspor defansı uzaklaştırmak isterken Enes'in ceza sahası içeresinde topu elle kesmesi sonucu kazanılan penaltıyı Gökay Özçetin takımı Etispor adına gole çevirdi. 1-0

İlk yarı uzatma dakikaları oynanırken Etispor ceza sahası içerisinde İsmail Can Gültekin'in, Melih Okumuş'u pozisyon harici alakasız bir pozisyonda sportmenliğe yakışmayan bir şekilde düşürmesi sonucu kazanılan penaltıyı Uğur Yaşar takımı Susurlukspor adına gole çevirerek skora eşitliği getirdi. 1-1

İlk yarı bu skorla kapandı.

Karşılıklı ataklarla geçen mücadelenin ikinci yarısında her iki takım da yakaladıkları pozisyonları değerlendiremeyince karşılaşma ilk yarıda atılan gollerle sona erdi.

0
0
0
s2sdefault